Kariéra

Hledáme do našeho týmu nového kolegu – projektanta / projektantku staveb pro sport a volný čas

Sportovní projekty s.r.o. jsou malou projekční kanceláří s úzkou specializací na projekty sportovišť:

  • V naší kanceláři se navrhují nejrůznější sportoviště od víceúčelových sportovních plácků mezi domy po sportovní haly a kryté bazény
  • Stranou nezůstávají ani specializovaná a dnes velmi populární sportoviště jako skateparky a bikeparky či plochy pro parkour a workout
  • Vše projektujeme od počáteční studie po prováděcí dokumentaci a dozory na stavbě

Pracovní náplň:

  • tvorba stavební projektové dokumentace sportovních staveb
  • koordinace spolupracujících profesí a specialistů
  • autorské dozory na stavbách

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání obor stavební, vysokoškolské stavební vzdělání výhodou
  • 3 roky praxe v projektování staveb nebo VŠ vzdělání

Nabízíme:

  • práci v prosperující zavedené architektonické kanceláři se zaměřením na sportovní stavby
  • zajímavé projekty všech možných druhů sportovišť
  • dlouhodobý pracovní poměr s flexibilní pracovní dobou (klouzačku ani kulečník v kanceláři nemáme, osm hodin je lepších než deset nebo dvanáct)
  • kancelář v centru Prahy – Karlín

 Nástup: ihned, nebo po dohodě

Kontakt: Viktor Drobný, 605521796, drobny@sportovniprojekty.cz