Kariéra

Hledáme do našeho týmu projektanta / projektantku sportovních staveb

Pracovní náplň:

  • Návrhy stavebního řešení krytých a venkovních sportovišť
  • Koordinace profesí TZB na projektech sportovních staveb
  • Autorské dozory na stavbách
  • 3D modelování návrhů staveb
  • Zaškolení proběhne postupně od menších staveb

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání – ideálně střední průmyslová škola stavební, obor pozemní stavby, nebo navazující vzdělání na vysoké škole obor pozemní stavby architektura
  • Znalost práce na PC – AutoCAD, SketchUP, Photoshop, Word, Excel atp.
  • Řidičské oprávnění pro osobní automobil výhodou
  • Kladný vztah ke sportu nebo znalosti a zkušenosti z různých sportů jsou výhodou

Nabízíme:

  • Práci v prosperující zavedené architektonické kanceláři se zaměřením na sportovní stavby
  • Zajímavé projekty všech možných druhů sportovišť – pro milovníky sportu ideální pracoviště, můžete si zasportovat na vámi navržených sportovištích, např. dětská hřiště, atletické ovály, tělocvičny, aquaparky, tenis, ragby, adrenalinové sporty apod.
  • Dlouhodobý pracovní poměr s flexibilní pracovní dobou, případně možnost úpravy pracovní doby při probíhajícím studiu
  • Zaškolení, rozšíření znalostí a praxe v oboru navrhování sportovních pozemních staveb
  • Nástupní plat na plný úvazek min. 30 tisíc + další možnosti navýšení je závislé na kvalitě odvedené práce
  • Příspěvek na stravování, telefon
  • Kancelář v centru Prahy – stanice metra Křižíkova linky B – dobrá dostupnost metrem, tramvají i na kole nebo koloběžce
  • Součástí kanceláří je  sprchový kout, kde je možné se po příjezdu osprchovat

Portfolio školných prací, pracovních zkušeností a dovedností pošlete na můj email.  Domluvíme si osobní pohovor. Nástup je možný dle dohody.

Ing. arch. Viktor Drobný, 605521796, drobny@sportovniprojekty.cz

Chcete-li nás hned kontaktovat, můžete využít formulář:

Jméno a příjmení (vyžadováno)

E-mail (vyžadováno)

Telefon (vyžadováno)

Vaše zpráva